SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Telefonla Sipariş 0 422 336 55 80
Hakkımızda

Ticaret sorumluluk ve çaba isteyen ciddi bir iştir.Pazarda varlığını hissettirmek ise her zaman en iyisini yapmakla mümkündür. Firmamız kendini yenileyerek , zamana ve koşullara ayak uydurarak büyük bir büyüme sağlamıştır.

 

Firmamız en büyük sermayesinin insanların güveni olarak yola çıkmıştır.Güvenirlilik ,saygınlık simgesi olmayı kendisine hedef bilen Kent Otogaz ailesi olgusu olmuştur. Çünkü "Biz Farklıyız" Sloganı ile yola çıktık ve bu farkımızı her zaman hissettirdiğimize inanıyoruz.

 

Firmamız önümüzdeki dönemlerde hedefine; deneyimli hedef kadrosu ve takım ruhuna sahip çalışanı ile evrensel hizmetler sunmayı görev edinmiştir.Bu başarının sürekli olmasını sağlayan yönetici ve çalışanlarımızla birlikte daha uzun yıllar sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız. Bugünü yakalamak kolaydır,önemli olan geleceğin peşinde koşmaktır.

 

Kent Otogaz Otomotiv İnşaat Gıda Tarım Hayvancılık Petrol Ürünleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et